Kosmetika

KRENOPHASE (FRANCIJA)

Povrchový chemický peelingkos1

 (45 min. Cena 700 Kč.)
 

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů. Přispívá také k odstranění pigmentových skvrn a působí příznivě na mastnou pokožku.
Chemický peeling je vhodný pro všechny, kteří očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti či zjemnění vrásek. Provádí se především v oblasti obličeje, krku, dekoltu. Chemický peeling je možné provádět celoročně, ale bezprostředně po ošetření je třeba chránit pleť opalovacím krémem s vysokým faktorem (SPF 50+), aby nedocházelo k podráždění a tvorbě pigmentových skvrn.
Samotné ošetření trvá několik minut. Na pokožku rovnoměrně aplikujeme velmi jemnou kyselinu . Působením látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne olupovat a obnovovat. Tím je ihned dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu.
Kontradikace: těhotenství, aktivní herpes, ekzém, bradavice, velmi podrážděná plet, popálení, řezné ranky, radioterapie, čerstvá epilace elektrickým strojkem.

   Průbeh:
Očišteni;
Peeling;
Serum detox;
Serum retinol;
Hydrotačni krém Renofaze

!!! Vyhnete se saunování, intenzivnímu sportu, opalování v průběhu 48 hodin.

Objednat se

 

Peelingová vyhlazujicí maskakos2

(40 min. 470 Kč)

Renophase Laboratories jako odbornici v dermatologickém peelingu použili svoji technologii k vytvořeni nové peelingové masky. Antiradikalova kyselina Glykolová silné podporuje obnovu bunék . Rychle působici efekt je idealni pro oževeni matne, unavené pleti, zesiluje zařivost pokožky.

  Průbeh:
Očisteni;
 Maska (Masque H);
Hydratačni krem Renofaze;
Masaže

Objednat se

 

Alginatové masky kos3

(40 min. Cena 450 Kč.)

Alginátové masky z mořských řas jsou vhodné pro všechny typy pleti a ošetření.  Masky umožňují lepší pronikání aktivních ingrediencí a zvyšují celkový komfort.
Působení alginátových masek:
·   Čelní vrásky – obsažené vitamíny dodávají pleti pružnost a zjemňují kožní mikroreliéf.
·   Otoky pod očima – díky efektu lymfatické drenáže s působením proti otokům zabraňují zadržování tekutin a viditelně redukují otoky pod očima.
·   Ochablost obličeje – během působení masky je docíleno svalové aktivity, díky které se viditelně zpevňují kontury obličeje.
·   Nosoretní rýha – masky se absolutně přizpůsobí svalstvu a modelují tak kontury obličeje. Jsou určeny především pro působení na nosoretní rýhu a na kruhové obličejové svaly kolem očí a rtů.
·   Vrásky okolo očí – proces vysychání masky směrem z venku dovnitř zlepšuje vstřebávání aktivních složek aplikovaných během ošetření. Posiluje protivráskový efekt.

  Průbeh:
Očisteni;
Peeling;
Alginatova maska na vyber;
Masaže;
Zaverecni krém po tipu pletí

Objednat se

 

Mezoterapiekos4
peeling ABR
(40 min. Cena 1300 Kč)

Pomocí přístroje Derma Pen vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky ( kyselina fusion nebo séra ) a díky tomu zajistíme:

– zlepšení elasticity pokožky díky remodelaci kolagenu a elastinu
– omlazení a barevné sjednocení pleti
– korekce vrásek a drobných rýh
– regenerace pokožky po opalování
– zmírnění pigmentací a hyperpigmentací
– korekce jizev, jizviček po akné a strií
– stažení pórů
– vyhlazeni pleti.

Derma Pen pracuje s jednorázovými mikrojehličkovými nástavci, které vertikálně propichují pokožku a vnikají do nastavené hloubky kůže – 0,25 až 2,5 mm.  Derma Pen využivá systém automatícke vibrace, jehličky se vpichují do kůže vysokou rychlostí. Díky tomu je ošetření minimalné bolestivé , na rozdíl od jiných metod jehličkování. Vertikální vpichy nepoškozují epidermis jako jiné jehličkové metody, kůže se hojí rychleji, trauma je minimální.
Rychlé vpichy minimalizují bolest. Díky nastavitelné hloubce vpichu lze Derma Penem ošetřit celou plochu obličeje, krk, dekolt. Derma Pen lze díky jeho unikátním vlastnostem použít i na delikátní plochy jako je okolí očí, rty a nos.
Běžně vidíte výsledek již po prvním ošetření. Dlouhotrvající a opravdu signifikantní efekt lze očekávat po čtvrtém až šestém ošetření. Vaše pleť se bude zlepšovat i dále, po dobu 6 měsíců po posledním ošetření.
Po ošetření očekávejte, že bude Vaše pleť 12 až 48 hodin zarudlá. Na některých místech se mohou objevit mírné petechie nebo stroupky. Do týdne by se měla pleť celkově zhoit.
Kontradikace: poruchy srážlivosti krve a užívání léků zvyšujících krvácení (warfarin, heparin, acylpyrin), diabetes , cévní mozková příhoda, těhotenství, alergie.

  Průbeh:
Očisteni;
Derma Pen;
Hydratačni krem Renofaze;
Masaže;

Objednat se

 

Kosmetický masáž pleti, krčni pateži, dekolt kos5

(40 min. Cena 480 Kč)

Pravidelná masáž tváře a krku je skvělý způsob, jak zlepšit krevní oběh a zachovat pleť pevnou a mladistvou. Masáž tváře má i relaxační účinky a působí blahodárně na pokožku, a také i na psychiku.Masáž odstraňuje drobné vrásky, vačky pod očima, dvojitou bradu, regeneruje a detoxikuje pleť.
Kontraindikace: horečka, nachlazení, infekce, záněty, jakékoli akutní stavy, onkologické nálezy, TBC, hemofilie, hnisavá kožní onemocnění, choroby srdce (infarkty, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak apod.), při epilepsii, u chronických kožních chorob, u křečových žil, v těhotenství, věk do 25 let.

  Průbeh:
Očisteni ;
Masaže;
Zaverecni krém po tipu pletí.

Objednat se

 

Ultrazvuk kos6

(20 min. Cena 450 Kč)

Bezbolestné čistění pokožky pomoci ultrazvukových vln. Jde o důkladné čistění pokožky a odstraněni nadbytečného mazu, ošetřeni a odstraňovaní akné. Kavitační peeling je obohacený o mikromasáž, která zlepšuje krevní oběh a okysličeni pokožky, což zlepšuje proniknuti aplikovaných preparátů do pokožky. Během peelingu, když dojde ke kontaktu ultrazvukových vln s tekutinou, dochází ke kavitaci, což znamená, že dochází k chemické reakci, a vytvářejí se mikroskopické plynové bublinky, které mají za následek odstraněni odumřelých kožných buněk.

Indikace:
–  zlepšeni kontur tváře a podbradku
–  zpevněni struktury pleti
–  viditelné povrchové vrásky
–  zmenšeni vaček pod očima
–  obnovení tvorby kolagenu
–  prevenci proti stárnuti pokožky

Kontraindikace: těhotenství; viditelné poškozeni pokožky ;  houbové infekce, virusové, baktérie; postižení nervového systému; psychické choroby ; epilepsie; onkologické nemoci; infekční choroby; kovový piercing; silikónové implantáty v prsnících; sluchový přístroj, kardiostimulátor, transplantované orgány; děti mladší 12 let; vysoký krevní tlak, cukrovka, choroby srdce.

Průbeh:
Očisteni;
Maska;
Ultrazvuk;
Zaverecny krem

Objednat se

 

Ošetření ozonizérem kos7

(15 min. Cena 250 Kč)

Ozonizér je přistroj s vysokofrekvenčními proudy, které působí především na cévní systém. Používají se na povzbuzeni metabolizmu, zrychlují krevní oběh, a především mají povrchově dezinfikujíce a antiseptické účinky. Ozonizér má velmi dobré účinky na aknózní, problematickou pleť. Používá se po hloubkovém čistění, uzavírá póry, podporuje proces hojeni, upravuje nadměrná činnost mazových žláz.
Ošetřeni ozonizérem je vhodné i na pokožku hlavy, podporuje růst a regeneraci vlasů, zabraňuje jejich vypadávaní.  Je potřeba provest 10/12 procedur, 2 krát týdně.

Indikace:
– nečistá pleť s projevy akné
– široké póry na tváři
– mastná plet
– zjizvená pokožka, keloidní jizvy po akné
– vypadávaní vlasů
– loupenka
– akné

Kontraindikace: kardiostimulátor, epilepsie, zvýšená reakce na elektrické impulzy, akutní a mokvajíce dermatózy , těhotenství.

  Průbeh:
Očisteni ;
Ozonizér;
Zaverecny krem, masazé.

Objednat se

Barvení Obočí a Řas, Bio Tatuažkos2

(40 min. Cena 450 Kč)

Henna natur. Irán.
Barvy: černá, horka čokoláda, tmavohnědá, hněda, světlohnědá, zlatohnědá.
Barva se drží do 20 dnů.

Objednat se

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
×

Запишитесь на услугу

×
[contact-form-7 404 "Not Found"]
×

Přihlaste se

×